تبلیغات

اسلایدر

وبلاگicon
بــهـتـریـن هــا - دست ندادن راگبی باز ایرلندی با ملکه

بــهـتـریـن هــا
 
بهترین های سراسر اینترنت همه در این وبلاگ
تماس با ما خبرنامه بهترین ها

Powered by WebGozar

ستاره تیم راگبی ایرلند هنگام دست دادن ملکه با اعضای تیمش، با دست کردن در جیب خود، دل صدها هزار ایرلندی تحت استعمار انگلستان را شاد نمود.

در جریان دیدار سال ۲۰۰۹ ملکه انگلیس با تیم راگبی ایرلند که با هدف نشان دادن حاکمیت دولت انگلیس بر ایرلندی‌ها صورت گرفت، اتفاقی افتاد که همه نقشه‌های سلطنت انگلستان را در جریان دیدار ۳ روزه ملکه انگلیس از ایرلند را نقش بر آب کرد.

در این دیدار، زمانی که ملکه با تعدادی از اعضای تیم دست داد نوبت به رانون اوگارا ستاره تیم راگبی ایرلند رسید و در کمال ناباوری، ملکه با دستان اوگارا که در جیبش بود، مواجه شد. به همین ترتیب نفر بعدی نیز از دست دادن با ملکه‌ کشور متجاوز خودداری کرد و این موضوع، اوگارا و دوستش را به قهرمانان ایرلند تبدیل و انتشار این تصویر، دل مردم ایرلند را شاد کرد.

در پی برگزاری جشن ۶۰ سالگی پادشاهی ملکه انگلستان که با دعوت پادشاهی‌های جهان توسط خاندان سلطنتی انگلیس برگزار شده بود، موجی از اعتراضات اینترنتی در انگلیس، ایرلند و اسکاتلند علیه خاندان سلطنتی به راه افتاد.

در همین زمینه نیز، تصویر مذکور دوباره و به طور گسترده‌ای در فیس‌بوک مورد توجه قرار گرفته به طوری که تاکنون ۱۰۲۰ بار محبوب شده و توسط بیش از ۱۲۰۰ کاربر بازنشر شده است.

کاربر منتشرکننده این تصویر با نوشتن جملاتی چون «ما انگلیسی نیستیم، انگلوساکسن نیستیم، ایرلندی هستیم.»، «لعنت به پادشاهی متحد بریتانیا» و «کشور ما را به ما بازگردانید»، تحسین صدها کاربر دیگر را برانگیخته است.ادامه مطلب

طبقه بندی: مطالب خواندنی، 
برچسب ها: ایرلند، راگبی، ملکه، انگلیس،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 14 خرداد 1391 توسط محمد رضا

بـهـتـــریـن هــا

تمامی حقوق این وبلاگ با ذکر یک صلوات آزاد است | طراحی : M.R.M  
بک لینک فا