تبلیغات

اسلایدر

وبلاگicon
بــهـتـریـن هــا - این موبایل 15 سال شاررژ نگه می‌دارد

بــهـتـریـن هــا
 
بهترین های سراسر اینترنت همه در این وبلاگ
تماس با ما خبرنامه بهترین ها

Powered by WebGozar

در نمایشگاه فناوری های کامپیوتکس تایوان تلفن همراهی معرفی شده که نیاز به شارژ با منبع الکتریسیته ندارد بلکه با باتری قلمی کار می کند و در حال آماده باش قادر است 15 سال شارژ نگه دارد.

این گوشی که SpareOne نام دارد برای موارد فوریت و اضطراری طراحی شده است. این گوشی دارای پورت برای شارژ کردن نیست و هیچ صفحه نمایشی ندارد، اما مهمترین مزیت این گوشی نگه داشتن شارژ به مدت 10 ساعت در حال مکالمه است و اگر از آن استفاده نشود 15 سال شارژ نگه می دارد.
این گوشی فقط صفحه کلید دارد و می توان شماره گیری کرد، همچنین کلیدی برای کنترل و تنظیم صدا بر روی آن تعبیه شده است.
 روی گوشی چراغ قوه کوچک و کلید "تماس ضروری" تعبیه شده که امکان برقراری تماس را به شکل خودکار در موارد اضطراری فراهم می کند.
این گوشی که در نمایشگاه فناوری های کامپیوتکس معرفی شده بسیار ساده است و کاربرد راحتی دارد و حتی می توان با دستکش از آن استفاده کرد.
ابعاد این گوشی 60×120 میلیمتر است و 75 گرم وزن دارد.
SpareOne به گونه ای طراحی شده که فقط یک باتری قلمی در پشت آن قرار می گیرد.

اگرچه این گوشی نمایشگر برای نشان دادن شماره تماس یا تایپ پیامک ندارد اما به شکل خودکار برای فرستنده پیام، پیامی مبنی بر لطفا تماس بگیرید ارسال می کند.
این گوشی با قیمت 70 دلار (حدود 130 هزار تومان) در بازار آمریکا عرضه شده و در طول نخستین ماه پس از عرضه دو هزار دستگاه از آن به فروش رسیده است.
این دستگاه تلفن توسط شرکت بین المللی TennRich ساخته شده و این شرکت قصد دارد SpareOne در اروپا و آسیا در طول سال جاری عرضه کند اما قیمت فروش آن را در این بازارها هنوز اعلام نکرده است.


ادامه مطلب

طبقه بندی: تازه های فناوری، 
برچسب ها: گوشی، جدید، باطری، باتری، قلمی، شارژ،  
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 خرداد 1391 توسط محمد رضا

بـهـتـــریـن هــا

تمامی حقوق این وبلاگ با ذکر یک صلوات آزاد است | طراحی : M.R.M  
بک لینک فا